Drobečková navigace

Úvod > Služby > Revize elektroinstalací

Revize elektroinstalací

Revize elektroinstalací provádíme s maximální precizností a pozorností k detailům. Zajišťujeme, že vaše elektroinstalace splní všechny normy a předpisy, což zvyšuje bezpečnost a spolehlivost vašich elektrických systémů. Specializujeme se na revize elektroinstalací v domech, bytech, kancelářích i průmyslových objektech.

Proč je revize tolik důležitá?

Kromě toho, že povinnost provádět revize elektroinstalací nám ukládá zákon, je především v zájmu majitele jakéhokoli objektu, aby revize elektroinstalace nepodceňoval. Jedná se totiž o kontrolu, během níž zjistíme, zdali vaše elektrické rozvody odpovídají předpisům. Díky pravidelným revizím dokážeme odhalit případné nedostatky ještě před tím, než dojde ke škodě či újmě na zdraví. Prováděním revizí předcházíte nepříjemnostem, které by v případě užívání závadných zařízení mohly nastat. Nechte si svou elektroinstalaci námi zrevidovat a získejte jistotu, že jste vy i váš majetek v bezpečí.

Kdy si u nás revizi objednat?

Kontaktujte nás se žádostí o revizi elektroinstalace v těchto případech:

  • Právě jste udělali nové elektrické rozvody ve svém domě, bytě či jiném objektu. 
  • Jakkoli jste zasahovali do elektroinstalace (rekonstrukce, oprava).
  • Stali jste se majiteli nového domu či bytu.
  • Od poslední revize vaší elektroinstalace uplynula lhůta, kterou ukládá norma. (Pro byt, dům či kancelář je potřeba revize 1x za 5 let. Pro průmyslové a jiné objekty jsou lhůty kratší.)
  • Sledujete jakékoli nedostatky na elektroinstalaci. 

Pamatujte na to, že revize je důležité provádět ještě před zahájením užívání daného objektu. Proto nás kontaktujte vždy s předstihem, abychom si včas mohli dohodnout termín revize, a vy jste tak nemuseli zbytečně dlouho čekat bez možnosti užívání budovy či bytu. 

Jak námi prováděná revize probíhá?

  • Dojede za vámi náš certifikovaný revizní technik.
  • Vyžádá si potřebnou dokumentaci (dokumenty související s instalací, předešlé revizní zprávy…).
  • Prohlédne veškeré části elektroinstalace.
  • Provede měření.
  • Vystaví revizní zprávu. 

Co obsahuje revizní zpráva? 

Náš revizní technik, který je oprávněný revize elektroinstalací provádět, vám vystaví zprávu, v níž detailně popíše aktuální technický stav vaší elektroinstalace. Součástí zprávy je také zmínka o případných nedostatcích a závadách. V každé revizní zprávě od nás budete mít jasně sděleno, zdali je elektroinstalaci možno používat, či nikoli.

V případě objevení jakýchkoli závad vám náš technik poradí s jejich odstraněním, příp. s dalším postupem a dohodne se s vámi na nové revizi, do jejíhož konání je nutné závady odstranit. 

Potřebujete provést revizi elektroinstalace, nebo si nejste jisti, jestli je poslední revize stále platná? Pomůžeme vám. Kontaktujte nás přes níže uvedený formulář a my se vám obratem ozveme. Společně zajistíme vaši bezpečnost.

Cenové podmínky práce

Poptejte naše služby a my vám vypracujeme cenovou nabídku zdarma včetně konzultace.

Odborná práce technika 600 Kč za hodinu
Výjezd technika v Hradci Králové 450 Kč na den
Další doprava  12 Kč za km
Výjezd o víkendech a svátcích + 1000 Kč na den pro každého technika

První hodina se počítá i započatá, další hodiny práce účtujeme po 30-ti min.

Na opravy vyjíždí vybavené dodávkové vozidlo se dvěma pracovníky z důvodu zvýšení bezpečnosti práce a rychlosti nalezení poruch.

Za potvrzení pro distributora pro montáž elektroměru účtujeme 1.000,- Kč. Ceny jsou uváděny bez DPH.

Informace o odesílateli
Zpráva
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů