Drobečková navigace

Úvod > Služby > Revize elektroinstalace ve výbušném prostředí

Revize elektroinstalace ve výbušném prostředí

Jsme profesionálové s mnohaletými zkušenostmi v oblasti elektroinstalací a revizí. Proto se s jistotou zaměřujeme také na prostředí s vysokým rizikem výbuchu (čerpací stanice, průmyslové objekty s výskytem plynu ve vzduchu…). Díky našim znalostem dokážeme zvýšit bezpečnost v tomto prostředí a naprosto minimalizovat nebezpečí výbuchu.

Jak probíhá revize elektroinstalace ve výbušném prostředí?

Revize elektroinstalace ve výbušném prostředí je možno provést pouze s kompletní dokumentací. Je to z toho důvodu, že naši technici musí znát naprosto přesně všechny parametry a specifikace elektrických systémů v tomto prostředí. Jedině tak mohou provést revizi s maximálním důrazem pro detail. 

S potřebnou dokumentací pak provádějí důkladnou revizi elektroinstalace včetně měření. Aktuální stav elektrických rozvodů zanesou do revizní zprávy, kterou pak předávají pověřené osobě. Zpráva obsahuje také případné nedostatky a závady. 

Proč si pro provedení revize ve výbušném prostředí vybrat nás?

  • Máme mnohaleté zkušenosti s elektroinstalacemi ve výbušném prostředí.
  • Naši revizní technici jsou školeni na revize v tomto nebezpečném prostředí.
  • Jsme důslední, precizní a 100% spolehliví. 
  • V rámci výstupu z revize vám poskytneme i konkrétní doporučení pro odstranění zjištěných nedostatků. 

Potřebujete-li provést revizi elektroinstalace ve výbušném prostředí, kontaktujte nás. S námi budete mít naprostou jistotu, že budete vy i váš objekt v bezpečí.

Informace o odesílateli
Zpráva
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů